Rasestumisvastase vahendi kasutamine menstruatsiooni ajal 06.03.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olin partneriga menstruatsiooni ajal vahekorras ning võtsin päev hiljem SOS-pilli. Küsimus selline, kas menstruatsiooni ajal SOS-pilli võtmine on halb?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Menstruatsiooni ajal pole rasestumine võimalik ja tegelikult pole SOS pilli võtmine siis vajalik. Kuna te võtsite SOS pilli, siis võib seekord menstruatsiooni ajal pikemalt veritseda.