Nitrofurantoin Orifarm 50 mg tabletid 01.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kui võtan neid tablette, siis kas võin kõike juua, süüa (energiajook, alkohol). Ja kui kasutan plaastreid, kas siis ei pea lisa kaitsevahendit kasutama?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kasutate põiepõletiku ravimeid. Võite normaalselt süüa ja rohkelt vedelikku tarbida. Energiajoogid, magusad mahlad ja eriti alkohol ei sobi põletiku korral. Põiepõletiku suhtes on oluline rohke vedeliku tarbimine, kuid eelkõige vesi ja taimeteed. Plaastrite kasutamisel koostoimet ei ole ja lisaks kaitsevahendeid kasutada ei ole vaja.