ravimi mõju 11.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

sain täna arstikäest põiepõletiku vastu ühe ravimi retsepti,ostsin selle ja sõin juba hoolsalt ühe tableti ära. siis tuli meelde et ma võtan pille (logest) ja hakkasin mõlema, et äkki see ravim (nitrofurantoin - nagu ma välja loen)kuidagi pärsib pillide toimet? osad teevad ju seda.. ps. peal on veel kirjas et ravim on antibakteriaalne (?)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Neid ravimeid võib arstlikul näidustusel koos tarvitada.