Papilocare tupegeel 10.01.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, kuna tegemist on üsna uudse ravimiga, siis küsiksin Teie arvamust selle kohta. Sõeluuringu vastuseks kerge rakumuutus(LISL), kui tõhus võiks olla Papilocare kasutamine 6kuulise kuurina, et näidud paraneksid?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

See on võimalus mõjutada Papilocarega tupekeskkonda ja soodustada HPV-st vabanemist ning kergete rakumuutuste taandumist.
Uuringute järgi on efektiivsus päris hea, kuid see on individuaalne. Järgmine kontroll on teil soovitavalt kaksiktestina aasta pärast.