Keiser 30.09.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.

Kuu tagasi oli keiser. Oli mitu päeva meeletu verejooks, nii et jooksis kõik läbi suurtest sidemetest.

Edasi sai juba kasutatud tavalisi peale nädalat.
Voolus punakas- pruun, roostekarva ja hakkas vähenema. Nüüd kuu aja möödudes lisandus valu nagu vasemas munasarjas ja alakõhus- nagu enne päevi. Ka valu tupes.
Voolus ei ole nagu värske veri, aga ikka punakaspruun ja veniv pisut.
Kas see ok?
Millal peaksin muret tundma?

Lisaks kõht siiani nii kinni, et kakaga tuleb ka verd?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Pöörduge kindlasti esimesel võimalusel naistekliiniku erakorralisse vastuvõttu, et verejooksu ja valu põhjus välja selgitada.