Kuidas vahetada beebipillide menstruatsiooni alguspäeva? 11.09.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Loen infolehte aga ei saa hästi aru. Olen oma plisterribaga peaaegu lõpul. Kas saan veel muuta meditatsiooni päevi?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Saan aru, et te ei soovi oodatud ajal menstruatsiooni. Võite platseebotabletid vahele jätta ja kohe alustada uue originaaliga. Viimaseid 4 valget tabletti ei võta, alustate kohe uue lehe roosadest. Edasi jätkate tavapäraselt.