Villi taolised punnid 09.03.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Millest võivad olla tekkinud villi taolised eri suurustega punnikesed intiimpiirkonnas?
Arvasin algul, et raseerimisest, kuid samas môni üksik punnike on tekkinud ka sinna, kus raseerimist ei toimu.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Tegemist võib olla siiski raseerimisega seotud ärrituse või näiteks pesuvahendile ärritusega. Kui tegemist on väikeste valulike vedelikku sisaldavate villidega, siis võib tegemist olla herpesega. Igaks juhuks võiksite siiski minna kontrolli kas nahaarsti või naistearsti juurde.