Dalacin ja veritsus 09.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Käisin eile günekoloogi vastuvõtule ja mulle määrati dalacin küünlad 3 päevaks. Peale esimest kasutamist hakkas veritsema. Päevadeninoeaks veel nädal olema.
Alakõht ka valutab.
Kas peaksin ravi pooleli jätma. Enda arsti ei saa kätte

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Dalacin on põletikuravim. Kui veritsus on vähene, määriv, siis ei ole vaja ravi katkestada. Kui algab menstruatsiooni taoline veritsus, siis katkestate ravi ja teete kuuri lõpuni peale veritsuse lõppemist.