Naiste terve 22.09.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere hommikust dr. Kui võimalik, võite sellise küsimuse esitada ja vastust on võimalik kuulda. Alates juunist, kuu pärast menstruatsiooni, ma ei tea, kuidas seda kirjeldada, kuid ilmselt on see depressioon, ma nutan, ma olen pahane, 37 -aastane, kolm last, ma ei võta midagi raseduse vastu. Märkasin menstruatsiooni nappust, arvukus oli kolm päeva, nüüd üks ja siis nii-nii. Mul on kaks emakat ja üks neer, kõik analüüsid olid pool aastat tagasi lihtsalt imelised. Milline on õige küsimus ja kelle poole pöörduda.? Vabandust, et teid häirida.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Võiksite pöörduda günekoloogi poole, et välistada rasedus, vajadusel kontrollida munasarjade aktiivsust näitavaid põhihormoone ning östrogeeni taset. Kui te ei ole rase, teie hormoonid on normi piires, siis on soovitav pöörduda psühholoogi-psühhiaatri vastuvõtule. Apteegi käsimüügist saate praegu toetuseks kasutada näiteks Datif PC taimset preparaati psüühika toetuseks, palderjani tilku või tablette.