Naiste organid allpool 30.06.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,mull selline mure,teine kord viimase poole aasta,laheb all,naiste hule vasaku poolt paistetud,kõvaks hull.,valutab.Esimene kord oli nagu muna,nüüd terve hull all paistetus ,kõvaks läin.Mis on ?-miks see tekkib?Kas mingi on salfi?Või vajab mingi tbl?Mull esimene kord naistearst kirjutas Metronidazol N jcomed 500 mg.See tekkinud tugevad kõrvaltoime-väga halb oli ,saanud oaar korda võtta vaid,seejäärell läks nädal kadus ise ära.Nüüd mull jälle ,aga paistetus liiga suur naiste organ vasak hull kõva,valus..

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Tegemist in häbememokas asuva Bartolini näärme põletikuga. See kahjuks kipub korduma, kui tekib uus tugevam ärritus-tupepõletik, liiga kitsas riietus, raseerimine, vahekord. Raviks on antiobiootikumid, vahel vajadusel operatiivselt põletikukolde avamine. Kindlasti on soovitav teha analüüsid erinevate suguhaiguste suhtes. Kui te metronidasooli ei talu, siis tuleb kasutada teist varianti antibiootikumi.