Rindade valulikkus 06.10.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 39 aastane, ennem mensrutsiooni nädal või 2 nädalat on rinnad väga valulikud. Peale päevi annab järele, kuni jälle järgmise korrani. Günekoloogile sain aja alles novembri lõpuks. Kunagi günekoloog soovitas ühtesi toidulisandeid, need tõesti aitasid, kuid ei mäleta millised need olid. Mida peaksin tegema, mis leevendaks seda piina.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Piimanäärmeid kontrollitakse m tsükli 5.-15. päevani.
Tegemsit võib olla PMS - premenstruaalse sündroomiga. Hästi aitavad tabletid Prefemin, mida tarvitatakse 90 päeva järjest. Need on käsimüügis.
Ka leevendab kaebusi patsientidel Agnucaston lahus, mis on samuti apteegi käsimüügis.
Pidage nõu apteekritega.
Tutvuge leheküljega www.cancer.ee ja külastage sõeluuringuid. Kui saate leevendust, siis te hetkel ei vaja günekoloogilist läbivaatust.
G.Litter, naistearst.ee, Piritalt