Rasedus ja turseid. 31.05.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
3.01.2020 sundis laps 2510 (38nadal)oli stimuleremine.sest laps ei votnud vajalik kaal.kuu parast algas turseid jallal ja hakkas kiiresti kasvama kaal. 4 kuu jooksul 7 kg.rasedus ajal teinud trenni ja jalutanud. Suvel 2020 arst soovitas limfamassaz. Terve kurs kainud aga turseid ikka. Kainud flebolog nefrolog juures .turseid ei tea pohjus.endokrinolog saatnud analusid tartu. Vastus oli mingi hormon vahe aga mure et palju trombotsidid .nuud kainud gemotolog juures aga ta ei ka ei tea miks turseid siiamani(nuud ootame vastus miks paljy trombotsitid).enem rasedus jalg suurys oli 38 .nuud 39/40 .sest tursei oopaeval nuud ka kael naol. Nuud algas vurtsikud jalg ja kaed.
Teie aidanyd paljudel inimesel. Palun aidake mul.sest pohjus raske leida.lapsel nuud 1 ja 5 kuu .ma jalutan teen vaike trenn aga ikka kall seisab ja turseid ka.kui vaja ma voin tulla kohe kuna teil tuleb aeg.suur aitah

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Võite registreerida uuringuteks minu vastuvõtule läbi üldregistratuuri Tartu Ülikooli Kliinikumi
telefon 7 319100.
Saatekirja ei ole vaja.
Tervitades,
Maie Väli