Võrreldavad uuringud 17.03.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas hilisem ultraheliuuring on muutunud palju ja praegune tulemus vajab kindlasti hüsteroskoopiat? (määratud 30.03.21 TÜ Kliinikum)
Kirjutan ema palvel, kuna tal oli 2016.a. insult ja on südamerütmihäired, siis kardab väga narkoosis uuringut, kõhkleb kas minna või mitte. Täpset aastat ei mäleta, aga ilmselt 2013.a. oli Teie patsient ja eemaldati polüüp. Lisasin failina ultraheli vastused.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kahjuks mul ei õnnestu teiepoolt saadetud UH uuringuid avada. Palun saatke mulle meilile patsiendi isikukood, saaksin kõik haigla haiguslugudest üle vaadata. Küsin, kas patsiendil on ka kaebusi?(veritsus, valud?)Minu meil ylle.kadastik@kliinikum.ee

Lugupidamisega Ülle Kadastik