Tüsistus 08.10.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Aastaid tagasi põdesin emakakaela vähki, mille tulemusel toimus emakakaela eemaldamine. Järgnes kiiritus- ja keemiaravi, mille tulemusena (ma arvan) sai kannatada tupesisene limaskest ning tekkisid liited. Kas on võimalik neid liiteid avada kirurgilisel teel, sest soovin oma eluga edasi minna ning see tüsistus mõjutab seda.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 44-aastane

Emaka kaela vähk on raske haigus ravi keeruline ja ülikallis. Kaasaegse raviga pikeneb oluliselt eluiga, kuid tuleb leppida ja toime tulla kõrvaltoimetega.
Kas munasarjad on alles või eemaldatud? Vajate teisest nõustamist, aja saate broneerida veebiregistratuur.ee kaudu.
Apteegi käsimüügist saate abistavaid hooldustooteid: Lactacyd sinine, Vagisan kreem, Feminella tupekuulikesed, erinevad libestid, Intimina treeningkuulikesed jpm

G.Litter M.D. naistearst.ee, veebiregistratuur.ee