voolus 6-aastasel tüdrukul 11.01.16 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen mures oma väikese tütre pärast, kellel juba mõni nädal suur voolus. Nii päevasel kui öisel ajal. Vahetame paaril korral päevas aluspükse ja voolus on natuke pruunika varjundiga... Isegi ei tea, millise arsti poole pöörduda. Muid vaegusi ei kaeba - kõht ei valuta, valus pissida ei ole. Palun abi ja nõu.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, soovitan esialgu pöörduda perearsti poole, vajadusel suunab ta günekoloogile. DrKadastik