verejooks tsükli keskel 28.04.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, tsükkel on muidu 34 päeva, praegu 19 päeval algas ootamatult verejooks, mis on kestnud kaks päeva. (olen 40 aastane) väike palavik 37,2
Hiljuti kasutasin Gasec 20 tablette, muidu elu tavaline, ainult rohkem stressi kui tavaliselt. Millal peaks arsti poole pöörduma kui verejooks ei lakka ? Järjekorrad tav. kaks kuud. Kui palju võib rabeleda ja toimetada või kas see muudab midagi ?
Tänades Anna

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kindlasti mõjutab tsüklit stress. Soovitaks minna arsti juurde ja kontrollida. Võimalik on ka põletik. Dr kadastik