muna kaenla all 29.01.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on selline mure,et ma leidsin paar päeva tagasi oma kaenla alt muna ja see on täitsa kõva katsudes.ennem ma seda sealt ei leidnud aga ma olen ka 5 kuud rase kas see on sinna tekkinud rasedusest või ma peaks lakma seda uurida ja kuna siin radioloogi pole siis ma ootan teie käest vastust.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kõigepealt soovitaks Teil pöörduda nimetatud murega perearstile,kes vajadusel suunab Teid erialaspetsialistile.Edu soovides,Maie Väli