emakas paksenenud 17.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Käisin hiljuti arsti juures kontrollil ning arst ütles , et emakas on paksenenud. Ta ütles ,et see võib olla nii enne päevi ,kuid päevad algasid 9 päeva peale kontrolli. Kas see võis olla nii? Kui ei siis mida see paksenenud emakas tähendab ja kas see võib raskendada rasestumist?

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Kahjuks ei tea, mida Teie raviarst peab silmas 'emaka paksenemise 'all. Sellist menditsiinilist terminit ei ole. Arvan, et saate ammendava vastuse oma raviarsti käest.
Tervitades Aire Sekavin