pillide vahetamine 10.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Küsimus on seoses pillide vahetamisega. Lõpetasin Jeanine võtmise, kuna see ei sobinud. Arst soovitas teha 7-päevase pausi ja siis võtma hakata Diane-35. Kas nn. üleminekuperioodil ühelt pillilt teisele peab kasutama lisakaitsevahendeid?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Ühelt pillilt teisele üle minnes rasestumisvastane kaitse püsib, seega pole vajadust kasutada lisa-kaitsevahendeid.
dr. Seemen