müoomisõlm+spiraal 05.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere.kui mul on sõlmeke kas võib paigaldada spiraali.ja kui siis millist soovitate.päevad on vere rohked.tänan.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kui teil on müoom ja mensesed vererohked, siis soovitaks hormoonspiraali, mis on sõlmele hea ja ka verehulk väheneb oluliselt. Tavaspiraaliga verehulk võib veelgi suureneda . Parimate soovidega dr Kadastik