menopaus 19.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olen 46 aastane ja ca 1 a. on menstruatsioon ära jäänd. Tekkinud valu vasakus rinnas. Arst kirjutas mulle Activellet. Kuidas sellesse suhtuda.
Ettetänades

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Hormoonasendusravi ajal võib esineda rindade hellust, see on üks võimalikest kõrvaltoimetest. Võite jätkata raviga.
Enne ravi alustamist tehakse üldjuhul mammograafia uuring, eeldan, et see on tehtud.
dr. Seemen