Cilest 12.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen tarvitanud Cilesti juba 3 aastat,sest spiraal tekitas pidevalt põletikke.Olen jõudnud tupe kuivuseni.Olen lugenud palju selle sisuga kirju ja vastuseid. Libestus geelid pole see...Kas tõesti pole mingit väljapääsu-äkki rohkem E -vitamiini!Veel olen kuulnud looduslikust rohust-Damjana(või midagi taolist), kas see aitab!Rasedaks ei soovi jääda(olen pea 40.),aga mõnusat sexi,koos orgasmiga(mis hakkab kaduma) sooviks küll.Aidake naisi!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Pole ühtegi imetabletti ega ka vitamiini, mis probleemi lahendaks. Küll on aga väga tähtis roll partneril.
Üleminekueaga seonduva tupekuivuse puhul aitab hormoonasendusravi.
Teie olete aga noor ja hormoonasendusravi kindlasti ei vaja. Võimalik, et seksoloog oskab lahenduse leida.
dr. Seemen