Planeerides rasedust 03.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen noor 25a. naine. Planeerin rasedust. Kuid on selline küsimus, et töötan med.asutuses hooldajana ja tegelen instrumentide puhastamisega, mille käigus puutun kokku ka keemiliste des.vahenditega, siis kas see võib kuidagi kahjustada ka tulevast last? Kahjuks pole mul võimalik hetkel töölt ka ära tulla või kergemale tööle asuda. Tean vaid, et rasedusega võib töölt vabastuse saada või kergemale tööle üle viia.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Võite raseduse ajal edasi töötada, desinfits. vahendite kasutamine (instrumentide pesemine) ei kahjusta loodet.
dr. Seemen