mure 04.04.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 21 aastane naisterahvas, rasedusvastaseid tablette olen tarvitanud 5 aastat. Algul tarvitasin Minuletti, aga nüüd olen u. aasta tarvitanud Novynette.

Vahepeal esineb päevade vahelisel ajal pruunikat voolust, eritist. Vahel löövad alakõhtu teravad valud, mis löövad kõhust ja seljast läbi ja kaovad sama äkki kui tekkisid. Millest võivad need probleemid tekkinud olla?

Veel vaevab see, et viimasel ajal on vahekorra ajal "märjaks minemisega" probleeme, kas seda võivad põhjustada tabletid? (Läbi saamine elukaaslasega on väga hea ja seksi soovi on piisavalt,nii et huvi puudumisest ei saa se tingitud olla.)

Ette tänades,

murelik neiu

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Murelik Neiu !

Vereseguse määrimise tõttu peaksite pöörduma naistearstile. Ka tupe kuivuse probleemi saaks peale reaalset konsultatsiooni täpselt hinnata. Valu on üks põletikele viitav kaebus. 1-2 korda aastas peaksid sünnitamata naised siiski kontrollima ka põletikuanalüüse. Enamasti kulgevad põletikud ebatüüpiliste või väheste kaebustega.

Naistearst Galina Litter

6052 739, -715

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

menstruatsiooni mure

Sooviksin teada kas midagi on valesti ja kelle poole pöörduda kui mul on järgmine mure: nimelt on asi selles, et umbes viimase poole aasta jooksul on menstruatsiooni ajal olnud veri (tume) pruun, ja viimastel ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Reserveerige plaaniline aeg naistearstile.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi