suured häbememokkad kippitab ja natuke sügeleb 28.01.16 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

suure häbememokkad kippitavad eriti selle juures kus pissugi... Pissida valus ei ole.. Nattuke tuleb valget voolust.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 25-aastane

Suure tõenäosusega on tegemist tupeseene ägenemisega. Apteegi käsimüügist saate osta intiimpesugeeli Lactacyd, pesta sellega välisgenitaalne 2x ööpäevas kasutades jahedamat vett, lisaks on apteegi käsimüügis tupeseene vastane Klotrimasool kreem, mida määrige peale pesemist 2x ööpäevas.
Hetkel pidavat olema tarneraskus tupekuulikestega Gyntima Probiotica, kuid apteeker saab soovitada sarnaseid.
Kui probleem ei möödu nädalaga, siis tulge vastuvõtule.
Pereõel kontrollige eelnevalt veresuhkur ja hemoglobiin.

Galina Litter naistearst.ee
Pirita Naistearstid