Kas Ecocillin kapslid takistavad rasestumist? 30.01.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas Ecocillin kapslid takistavad rasestumist? Kui nt õhtul panna kapsel ja sellele järgneb vahekord? St takistavad sperma liikumist vms?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Ecocillin ja teised piimhappebakereid sisaldavad tupekuulid taastavad normaalset tupe mikrofloorat ja ei mõjuta spermatosoidide liikumist. Võib kasutada ka sellel perioodil, kui on plaan rasestuda.