minu mure 01.02.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere doktor!



Võtsin eile Postinori. Täna ei tunne ma ennast enam äragi. Käivad peal tujud äärmustest äärmustesse, nutan koguaeg, pea valutab. Ja just hakkasin tundma seda 5-6 tundi peale esimese tableti sissevõtmist.

Kas see on tingitud Postinorist ja kui kaua selline tujutsemine veel kesta võib?

Millised on järelmõjud?



Teie vastust ootama jäädes!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Hormonaalse postkoitaalse kontratseptsiooniga kaasneb kõrvaltoimeid üle 50%-l juhtudest.need on iiveldus,oksendamine,peavalu ja verejooksuhäired,aga sellega ei kaasne ohtu tervisele.Arvan,et homseks on need nähud juba kadunud.Edaspidi peaksite valima mõne kindlama meetodi rasestumisvastaseks vahendiks.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

menstruatsiooni mure

Sooviksin teada kas midagi on valesti ja kelle poole pöörduda kui mul on järgmine mure: nimelt on asi selles, et umbes viimase poole aasta jooksul on menstruatsiooni ajal olnud veri (tume) pruun, ja viimastel ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Reserveerige plaaniline aeg naistearstile.

Loe edasi

mure

Minu mure on selline, et esineb väike kihelus/sügelus tupe piirkonnas.Väga häirivaks see pole veel kujunenud.Olen olnud kaks korda vahekorras ja peale neid ongi selline probleem.Kas tegu on mingi haiguse ...

Vastas dr Aire Sekavin

Tere.
Soovitan siiski pöörduda naistearsti poole. Ilma Teid nägemata on raske vastata. Kihelus võib olla põhjustatud seenepõletikust , aga ka näiteks allergilisest reaktsioonist jne.
Tervitades ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi