menstruatsiooni mure 05.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Sooviksin teada kas midagi on valesti ja kelle poole pöörduda kui mul on järgmine mure: nimelt on asi selles, et umbes viimase poole aasta jooksul on menstruatsiooni ajal olnud veri (tume) pruun, ja viimastel päevadel natuke heledam ja lõhnab ka teisiti kui varem. Kasutan ka rasestumisvastaseid tablette ,kas see võib olla sellest? (kuigi ma ise seda eriti ei usu, sest varem see nii ei olnud) Minu jaoks on see tõsine mure kuna kardan et midagi võib olla valesti. Jääna vastust ootama

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Reserveerige plaaniline aeg naistearstile.