Emakakaela haavand ja põletik 28.01.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mure järgmine- olen 27 aastane naisterahvas ja paar aastat on mul test näidanud HPV 33. Nüüd hiljuti käies, arst ütles, et emakakaela haavandit näeb ja siis seal mingit põletikku. Soovitas teha ise marlist mingid tampooni moodi asja ja siis ise see sinna sügavale, nii kaugele ulatub lükata. Selle tampooni käskis teha kokku "Bepanthen" salviga ja siis nii mingi 10 ööd järjest.

Probleem aga selles, et ma ei suuda seda ise teha, ega kuhugi midagi ise lükata :( Päevade ajal ma ka tampoone ei kasuta.

Küsimus järgmine: kas on mingit teist moodust seda põletikku ravida? Minu arsti sõnul pole see võimalik!? Elame ju 21 sajandis ometigi! Mingid tabletid, või siis need küünlad kasvõi? nendega saan veel hakkama.

ja teine küsimus oleks: Kui ma olen juba nakatunud HPV 33, siis kas mul on üldse mõtet enam vaktsineerima hakata? Arst nagu käib peale, a mina kahtlen tõsiselt selles. http://www.naturalnews.com/Report_HPV_Vaccine_3.html

Või peaks ma üldse teise arsti arvamust küsima ja ennast näitama minema? See ei ole ikka nalja asi.

Ette tänades ja küsimustele vastuseid ootama jäädes,...

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!

1. Olen teiega nõus, soovitus on pehmelt öeldes "vanamoodne" ja aegunud. Kaasajal ei ole mingit vajadust ise valmistada tupetampoone.
On olemas hea retseptiravim antibiootikumiga tupeküünlad.
Sünnitamata naistel on punetuse nimetus emaka kaelal limaskesta marrastus.

2. Ka mina soovitan vaktsineerida koheselt, sest iga vahekorraga võib saada tuhandeid viirusi ja baktereid.

Soovitan tulla teisesele nõustamisels. Võtke kaasa gün analüüside koopiad 2007-2008, 2009.

Lugege juurde: www.emakas.ee, www.hpv.ee, www.vaktsiin.ee, www.cancer.ee jm.

G.Litter, www.naistearst.ee, Piritalt
www.apollo.ee/product.php/0761893