Mure 26.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et minu arst kirjutas mulle antibiootikume, mida pean sööma 10 päeva, mul oli mingi m tähega põletiku tekitaja. Aga nüüd mul on valgevoolus selline kohupiimjas ja sügelustunne on ka natuke. Ma olen kuulnud, et antibiootikumide söömisest võib nii juhtuda. Kas ma pean nüüd uuesti minema oma arsti juurde ja ta kirjutab mulle uue ravi. Kas ma vahe peal tohin Femigeli kasutada? Kas Femigel võib päris terveks ka teha?

Ette tänades.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Just nii see ongi.Teil on tupeseen e.soorkolpiit.Antibiootikumid on tupe normaalse mikrofloora hävitanud ja seen on vohama hakanud.Femigeeli võite kasutada,aga parem oleks minna perearsti vastuvõtule ja paluda clotrimsoolkreemi retsepti.Edu soovides,Maie Väli

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

menstruatsiooni mure

Sooviksin teada kas midagi on valesti ja kelle poole pöörduda kui mul on järgmine mure: nimelt on asi selles, et umbes viimase poole aasta jooksul on menstruatsiooni ajal olnud veri (tume) pruun, ja viimastel ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Reserveerige plaaniline aeg naistearstile.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi