seenhaigus 24.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere! käisin günekoloogi juures seoses sügelusega. arst määras mulle siis kreemi nimega daktarin. unustasin küsida ta käest kaua ma seda kasutama peaks ja arst ise ka unustas öelda vist. kuid nüüd ma igatahes dilemma ees,et kaua ma siis ikkagi pean seda kasutama? ette tänades.

neiu (18)

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Nädalasest ravist piisab.
dr. Seemen

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

ja veel..

kas tupe seenhaigusega vöib koos esineda ka urineerimisel valu? Tänan juba ette, Kristin

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Tupe seenhaigus võib põhjustada punetust ja kipitustunnet välisgenitaalidel ning sellega seoses ka valulikku urineerimist.
dr. Seemen

Loe edasi

Seenhaigus

Olen 24 a naine, keda vaevab seenhaigus(kandidoos) juba mitu aastat. Varem ägenes ta aastas nii paar-kolm korda, aga nüüd viimased paar kuud olen

pidanud kogu aegu kreemi(gynopevaruli) kasutama. ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere Aire! Pärmseente poolt tekitavate põletike esinemus on tõusnud ja selle põhjusekson laialdasem antibiootikumide kasutamine. Teised soodustavad faktorid on rasestumisvastaste tablettide kasutamine,immunodefitsiidiseisundid ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi