nahavähk 20.11.05 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere,mul on õla peale tekkinud imelik laiguke.selline suht roosakas ja hele.laigu laiuseks on kuskil ca2cm ja selle laigu ääred olex nagu natuke tumedamad,kui keskmine osa.ja selle laigu pind läigib ning nahk nagu kuivax sealt.et tahtin küsida,et kas võib tegemist olla nahavähiga,kuna käin solaariumis?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Unustasite lisamata oma vanuse. Teid ennast nägemata pole kahjuks võimalik midagi arvata. Soovitan nahaarsti vastuvõtule minna. Teie poolt pakutud kirjeldus võib sobida mitmele erinevale nahahaigusele.