melanoom 12.01.15 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mul on rinna peal pruunikas-punane laik, kas see võib olla nahavähk?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Väga paljude nahahaiguste korral võib esineda pruunikas-punaseid laike.
Antud kirjeldus on kahjuks liiga lakooniline, mistõttu ma ei saa selle põhjal mingit diagnoosi püstitada.
Kõige parem kui Te siiski läheksite arsti vastuvõtule, siis saab vajadusel ka koheselt ravi määrata.
Lugupidamisega,
Kristi Abram