nahaarsti külastamine 19.11.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Pole kordagi külastanud nahaarsti kuigi peaks, sest tavalised kosmeetika tooted ja käsimüügi ravimid pole aidanud parandada näonahka.

Kuna pole kordagi käinud siis tahaks teada mis nõudmised on visiidil. Olen lugenud et tuleb meikimata näoga minna ja see on ka arusaadav ,aga

küsimus tekib kuidas suhtuvad arstid selles et olen käinud solaariumis kas see

kuidagi mõjutab minu ravi. Lihtsalt solaariumi külastamine on aidanud mu näonahka kuivatada ja aidanud veidi aga ikkagi

tuleks nahaarsti juurde minna.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Pöörduge julgesti nahaarsti poole ja teavitage teda oma solaariumis käimisest. Arvan, et sellest küll mingit probleemi ei ole. Kuigi nahaarstid ei poolda solaariumis käimisi, on iga inimese enda asi, milliseid valikuid ta teeb..

Teatud nahahaiguste puhul on ultraviolettkiirgus väga oluliseks ravivahendiks, kuid sellistel juhtudel kasutatakse spetsiaalseid meditsiinilisi lampe.

Dermatoloog S.Liiv.