gonorröa? 26.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Küsimus selline, kas on võimalik nakatuda kui mehel ei tekinud erektsiooni kuid ta surus suguelundeid vastu minu omasid?Sisendan endale, et olen nakatunud vähemalt gonorröasse kui mitte millegisse veel hullemasse.Suurenenud voolust küll pole, urineerida valus pole kui midagi üldse on siis nagu tihemini küll käiks pissil.Appi ja järjekorrad siin Tartu naistekliinikus on ka mingi kaks kuud kindlasti.Kuidas siis saaks näiteks kohe ravima hakata?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Nakatumine gonorröasse on võimalik genitaalide kokkupuutel. Erektsiooni esinemine või puudumne pole nakatumise seisukohalt oluline.
Suguhaiguste diagnoosimiseks võib pöörduda mitte ainult nasitearsti vaid ka dermatoveneroloogi vastuvõtule.