Kätel ja jalgadel kuiv nahk 28.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on mure oma käte ja jala taldadega.Jalgadel on nahk kuiv ja tekkivad löhed.Samuti on kuivad sõrme otsad ,mis ka löhenevad.Olen kasutanud nii kätele kui ka jalgadele spetsiaalseid kreeme.Kuid abi pole saanud.Juba ette tänades.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Need on nahahaiguse tunnused, mistõttu oleks vajalik minna perearsti,veel parem nahaarsti vastuvõtule.