Seksuaal vahekord,Ära vajumine ja mitte reageerimine 04.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure selles, et peale pikka kooselu naisest lahutamist enam ei toimi teistega vahe kord, kuna vajub sekundiga ära ja kui isegi saab toimima kuidagi moodi seks, siis, seksi aeg vajub ära või poosi vahetades koheselt, enne suhtes olles toimis kõik suurepäraselt, piisas mõttest, kui juba toimis kõik ja õige, nüüd seisa või pea peal ja tee mis tahad ei reageeri, algul reageerib aga päris õigeks ei lähe ja pool kõva, kui mingi kogus alkoholi joonud, siis saab isegi natuke mõned korrad toimima aga ikkagi väga vale ja ajab stressi

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Psühholoogilised tegurid on hormoonide ja veresoonte muutuste kõrval kõige tüüpilisemad erektsioonihäire põhjused. Püsisuhte katkemise järel ja uue alustamisel on paljudel meestel selliseid probleeme. Need mured on kerge ravikuuriga kenasti lahendatavad. Tulge vastuvõtule!