valge ollusega näsad või vistrikud peenise all 16.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 16 a noormees kordagi ei ole seksuaal vahekorras olnud. Näsad või vllid on peenise all olnud ni kaua kui ise vel mäletan. Ei ole ühesuurused villid. Koguaeg ühesugused Ei ole suuremaks läinud ega väiksemaks. Kui pigistada neid siis ajab valget ollust välja, mitte vedel vaid tahkemat sorti. Ei mingit valu ega lõhna pole (võibolla on lõhn aga se ni väike et ei tunnegi). Olen lugenud, et se on peenisenaha eripära. Näha on neid ka seal kus karv kasvab (karvanääpsus) ja ka seal kus ei kasva karvu. Vahepeal läks üks vill umbe ja tekkis mädavill mis ka ilusti paranes aga vill ei kadunud samast kohast ära. Nad on peenise all ja võivad teistel märkamatuks jääda. Aga peenise algusosas on pealpool ka. Kas võin rahulik olla et tegemist pole suguhaigusega ja tegemist on lihtsalt eripäraga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võite olla täiesti rahulik - tegemist on tõesti peenise naha iseärasustega.
Edu
Margus Punab