mingisugune erektsiooni probleem 16.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 17 a noormees just sain 17 ja seksuaal vahekorras pole olnud. Mul on peenise mitte piisavalt kõvastumise probleem. End rahuldada saab ehk pihku peksta ainult siis kui suruda peenise peal olev veresoon kinni sõrmega mis otse läheb peenise keskelt. Siis läheb peenis õige kõvadusega ja kui ära võtta siis vajub ära aga mitte täielikult (peenise ots läheb lõdvaks ja ka ülejäänud peenis natuke lõdvemaks ning siis rahuldust ei saa pool pehme riistaga). Saab ka rahldada kui päraku ja peenise vahelisesele tühjale alale pigistada (samamoodi läheb peenis kõvemaks). Vahel kui palju pornot vaadata siis sab ilma veresoont kinni pigistamiseta rahuldada. Ilma veresoont kinni pigistamatta saab ka küliti pikali olles rahuldada või muus asendis kus nagu rohkem verd peenisesse pääseks. Ilma veresoont kinni pigistamatta saab vahel ka dušhi all olles kui soe vesi peale dušhist voolab rahuldada. et enamjaolt on mul mõlemad käed kinni Et ainult nendel erijuhtudel mis mainisin saab ühe käega mastrubeerida. Sugutung on tavaline ja rahuldus lõppeb seemnepurskega. Ise ei vii mind miski arstile. Ei julge eriti, ei taha ja pole motiivi minna arstile. Ainult siis on tuju tulla kui tüdruk on minuga koos aga mul pole siiani keadgi olnud ja ei tule ka vist, siis on jama. Mul on sellest tingitud ka jama enesetunne ja masendus et tüdrukut pole. Äkki partner oleks psühholoogiliseks raviks? Ma ise arvan et tegemist võib olla kas vereringe või psühholoogilise häirega Eluviis on normaalne teen trenni (bodybuild) Et kas tegemist on väga ohtliku asjaga??? Ja millega tegemist on?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei ole ohtlik - lihtsalt teadmised oma keha seksuaalrektsioonidest on kehvapoolsed. Peenis ei saa seksuaalsel stimulatsioonil olla kõik aeg nagu raudpolt. Kui mure ikka vaevab, siis soovitan külastada noorukite nõustajat (vaata www.amor.ee).
Edu soovides
Margus punab