Punnid peenise nahal 08.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millest võivad olla tekkinud punnid nahale ? Valu ei tekita aga on ebameeldivad , põhiliselt on üks suurem ja paar väiksemat

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel oleks esimene hinnang papiloomiviirusest (HPV) poolt põhjustatud kondüloomid. Need on kenasti lahendatavad/ravitavad. Täpsemalt saaks ikka öelda peale teie läbivaatust.