Kipitus/sügelus kusitis 06.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Umbes nädal tagasi tundsin kerget sügelust/kipitust peenise kusiti otsas. Peale urineerumist on tunda mitte ebameeldivat vaid pigem sügelevat tunnet. Ei ole ole olnud vahekorras erinevate naisega.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamikel juhtudel on tegemist miskit sorti põletikuga kuse-sugutraktis.
Alustada tuleks kusitipõletiku välistamisega ja sealt saab edasi otsustada süvauuringute vajaduse.
Kui meestekliinikusse tulete, siis võtke kohe esimesele visiidile kaasa hommikune esmasjoa uriini analüüs.