Paremas munandid turse ja valu 29.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Parem munand vahepeal turses ja valutab alatihti (terav valu),ja vahepeal kui olen pikali asendis siis muna kaob kuskile ära ja kui püsti tulen siis vajub alla tagasi ,ja enne muna kotti jõudmist jääks nagu kuskile pidama ja see teeb valu..et kuhu pöörduda 😉(MEES29) see kestnud umbes pool aastat aga valud on tekkinud hiljuti umbes nädal tagasi

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selle kirjelduse alusel kahjuks ei oska põhjust pakkuda.
Vajalik läbivaatus ja vajadusel ka põletikuuuringud.
Munandi piirkonna muredega mehi aitab ikka meestearst.
Vastuvõtule saab pöörduda Kliinikumi meestekliinikusse Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas.
Lihtsaim kontakt üle meestekliinik@kliinikum.ee