Limane peenis ja otsast kipitav 17.07.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

2 nädalat tagasi olin tuttava naisterahvaga vahekorras. Mõned päevad kuni nädal pärast seda hakkas peenise otsast august kipitama. Tänaseks on kahtlaselt tihti limane. U tunni tagant pean pesema. Mingit valu pole ja urineerimine ka ok. Ei tea, kas peaks mures olema ja suguhaigust eeldama ja kuhu Tartus pöörduda? Tänud!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põletik on siin kindlasti. Kontrollida saate ennast Tartus Ülikooli Kliinikumi meestekliinikus. Kontakt 7319323.
Kui visiidile tulete, võtke kohe kaasa hommikune esmasjoa kusi ja ärge peenist minimaalselt 12 tundi enne visiiti peske.