Enneaegne seemnepurse 08.08.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Uue tüdrukuga suudeldes, peenis erutub kõvasti, et peenisepea on juba limane ja väljub natuke spermat. Nagu toimuks juba seemnepurse. Voodisse minnes, peenis enam ei kõvastu. Muidu peenis kõvastub ja masturbeerimise ajal pole ka mingeid probleeme täheldanud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võite seda ravimit proovida. Kui probleem ei lahene, siis soovitan vastuvõtule tulla.
Peenisepea tundlikuse vähendamine siin ei aita. Küsimus ikka rohkem aju tasemel.