Kontrollimatu sugu vajadus 01.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Rahuldan ennast juba pikemat aega igapäevaselt. Varem nagu ei mõtlend sellele et seda liiga palju. Olen üritanud seda vähendada näiteks nädalas korra või kuus.
Nii kui päev 2 vahele jääb tuleb mul igal ebavajalikul hetkel erektsioon. see tunne piinab ajudesse selline kirjeldamatu tunne mis jätab mulje et sellest ei saagi lahti. Peale igat seksuaalset vahekorda hakkab peenis valutama, eriti kui käega teha. Valu on enamuselt peenise keskosas ja meenutab krampis lihaste tunnet ja pea otsast. Enamus kordadest seemne purske hetkel on ebamugavus tunne ja ka mingit aega peale seda. nii päeva jagu 24 tundi.Peenise pea on hästi punetav ja valulik, nahka on ebamugav maha tõmmata,kleepuv ja kipitav katsudes. Kuse teedest näha tundub et on punane põletikuline, kusemime ei tuoe kunagi ühe jutiga ära. päris palju tilgutamist on. Mul on uuritud küll eesnäärme põketik prostatiit. aga see ei ole see. on tunda et midagi on veel kuna ma käisin emos millalgi. mul oli põie kõhu ulatuses valu. meenutas nagu pimesoole põletikku aga see ei olnud pimesool koge üldse mitte. naba alt ja põie külgedelt olid tugevad valu hood ja naba alt põie piirilt oli tunne nagu mingi organ on halvatud. mingi ebameeldiv tunne mis ajas kõhu meeletult valutama. aeg ajalt läks sellest kõht lahti ja vahepeal number 2 hädal käies tekkis tunne nagu naba alt mimgid organid tahaks häda käigus välja tulla.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Antud juhul soovitaksin esimeses etapis pöörduda seksuoloogi poole, kel rohkem psüühika poolega tegelev taust. Tallinnas näiteks dr. Imre Rammul ja Tartus dr. Lille Uibo.