Haavandid 25.09.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Erutunud peenisega tekivad eesnahka liigutades otstesse haavandid. Samuti jääb mulje, et peenis on ka otsast kuiv.
Kas tegemist on liiga suure peenise peaga või on kuivuse ja haavandite tekkimise vastu ravim?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist eesnaha põletikust tingitud naha kahjustusega ja sellest tuleneva eesnaha kitsenemisega, mis võib liigse jõu kasutamisel viia eesnaha teaumani, mis pildil näha. Soovitan tulla meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõttu.