Peenis 09.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.milles võib asi olla kui peenisepea on otsast hallikam kui ülejäänud peenisepea ei ole valus et ei ole ka muid kaebusi aga sooviks lihtsalt ,et oleks loomuliku värvi aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta pole võimalik miskit asjalikku nõu anda. Esiteks võib olla tegu verevarustuse eripäradega. Nahk seal ju üsna õhuke. Teiseks, tõenäolisemaks põhjuseks on miskit sorti peenise pea naha kahjustus või haigus. Tulge vastuvõtule, vaatame üle!