Peenise eesnahk on paksem kui tavaliselt 07.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale vahekorda on peenise eesnahk paksem kui tavaliselt. Vahelorra ajal oli valus eesnahka tõmmata kuna see ei lähe üle ja tavaliselt ei ole tõmmanud ka. Pesen igapäevaselt ennast. Kas on vaja meditsiinilist abi või paraneb see ajaga? Ise arvan et on turses, aga pole profesionaal ei oska öelda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjast näen kahte muret - kitsas esnahk ja võimalik põletik. Mõlemad mured on kenasti lahendatavad. Kui abi soovite, siis meetekliiniku noorte nõustamise vastuvõtus saame aidata.