eesnahk ei tule maha 01.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 18a ja mul ei tule eesnahk üle, isegi mitte kõvastunud peenisel. milles on viga ja mis teha tuleks. ja kas sexida saab üldse sellises olekus ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnahk tuleb alguses üle peenise pea venitada just rahuolekus. 18 aastasel peaks eesnahk küll vabalt liikuv olema. Kui see nii ei ole, siis soovitan pöörduda meestearsti vastuvõtule.
edu soovides
Margus Punab