Kas ühe munaga mees on võimeline lapsi saama 12.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu abikaasa, kes on 78 aastane, on võtnud viimasel ajal pähe mõtte, et ühe munaga mees ei saa lapsi.
45 aastat tagasi on tal opereeritud üks muna, kuna see polevat alla langenud.
Kogu põhjus on selles, et kuna mina olen varem meie kooselus 2 aborti teinud, siis on pea igapäevane tüli põhjus see.
Meil omavahel tema alkoholi tarbimise pärast lapsi ei ole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

80% munandi laskumishäirega mehi on täiesti viljakad! Selleks mehel ongi kaks munandit, et kui ühega midagi viltu, siis teine aitab hädast välja!